Kredyt indywidualny  

kontakt

Zrealizuj swoje plany i marzenia:

 • Kredyt gotówkowy
 • Kredyt konsolidacyjny
 • Pożyczka gotówkowa
 • Kredyt hipoteczny

Jeśli potrzebujesz gotówki na pokrycie bieżących wydatków, skorzystaj z kredytu gotówkowego – wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę. Współpracuję z kilkunastoma bankami i dzięki temu mam dostęp do pełnej palety produktów.

Jeśli posiadasz już inne zobowiązania, połączymy je w jeden kredyt z niższą ratą. Z kredytem konsolidacyjnym łatwiej Ci będzie kontrolować stan Twoich finansów – mając tylko jedno zobowiązanie, w jednym banku.

Potrzebujesz niższej kwoty? Skorzystaj z pożyczki gotówkowej. Sprawdzi się ona w sytuacji, gdy niezbędne są środki „na już”, przy zachowaniu minimum formalności.

Gdy w grę wchodzą poważne plany, takie jak zakup mieszkania, wybiorę najlepszy kredyt hipoteczny. Doskonale znam aktualne oferty banków, co pozwoli mi na wybranie korzystnej oferty z najniższym kosztem.

Warto

Przeczytaj dlaczego.


W mojej pracy niezwykle ważne jest dla mnie pełne przekazanie informacji i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Zdają sobie sprawę, że parametry kredytów i bankowe procedury mogą wydawać się zawiłe, dlatego dbam o otwartą i jasną komunikację.  Zależy mi, aby każdy mój klient, z pełną świadomością korzystał z wszystkich możliwości usług finansowych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie sprawnie reprezentuję go w kontaktach z instytucjami finansowymi, wypełniam i kompletuję dokumentację i dostosowuję swój czas do jego rytmu dnia. Pomoc jest całkowicie bezpłatna – cały koszt mojej pracy w całości pokrywa bank.

Zapraszam do kontaktu przez formularz na stronie. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

kontakt
Zapraszam do kontaktu
poprzez formularz

Planujesz uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy by spełniać swoje marzenia?


Moje wieloletnie doświadczenie pozwoli Ci na wybór najbardziej optymalnych rozwiązań kredytowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz możliwości.

Formularz kontaktowy

  >>
  zawrzyj dodatkowe nieobowiązkowe informacje

  * wymagane pola

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

  Szybka decyzja i uproszczone procedury (wniosek przez telefon, kod sms lub skan).

  Dane do sprawdzenia w CEIDG i KNF.

  Więcej pytań?

  Skontaktuj się indywidualnie

  kontakt

  Szybka decyzja i uproszczone procedury (wniosek przez telefon, kod sms lub skan).

  Dane do sprawdzenia w CEIDG i KNF.

  Więcej pytań?

  Skontaktuj się indywidualnie

  kontakt
  791 895 696