Kredyt deweloperski

Wyskaluj swoje budowlane przedsięwzięcie:

Wysokie kwoty kredytów
Liczenie zdolności w oparciu o biznesplan
Tania forma finansowania
Wiem jak ciężka jest praca deweloperów i że często nie mają oni czasu załatwiać formalności związanych z pozyskaniem dodatkowych środków do obrotu lub nie wiedzą jakie istnieją możliwości na rynku. Wychodząc naprzeciw tym problemom chętnie pomagam w uzyskaniu kredytu w oparciu o biznesplan. Przedsięwzięcie nie musi być ogromne, w niektórych przypadkach wystarczy budowa jednego domu.
Image

Co będzie niezbędne do uzyskania kredytu deweloperskiego?

Rozmawiając z początkującymi deweloperami często zadaję pytanie – czy woli Pan postawić w nadchodzącym roku jeden budynek z Pana własnych środków i zachować cały zysk dla siebie czy np. cztery budynki z pomocą banku i zapłacić kilka procent odsetek? Odpowiedzi są rozmaite, nie każdy ma odwagę iść w skalę, ale nie spotkałem się jeszcze z zaprzeczeniem faktu, że skalowanie biznesu deweloperskiego ma sens.
Image
Współpraca ze mną może mieć zupełnie inny zakres. Mogę obsługiwać Twoich klientów w zakresie pośrednictwa przy udzieleniu kredytu hipotecznego. Jakie korzyści niesie to dla Ciebie?
- klient nie odejdzie z powodu braku środków,
- masz informacje z pierwszej ręki nt. etapu na którym jest załatwianie kredytu,
- dostajesz gratyfikację finansową.

Oprócz tego przy dniach otwartych na Twojej inwestycji, bądź przy indywidualnych spotkaniach z klientami może brać udział któryś z moich pracowników – masz źródło wiedzy na miejscu.

Image

Masz jakieś pytania?

Planujesz uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy by spełniać swoje marzenia?

    zadzwoń